Primat

Danonino Jordgubb Hallon Fruktkvarg på Willys Ronneby Centrum

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Ronneby Centrum↗ Ronneby · pris ändrat 3 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

366 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg

360 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Ronneby Centrum19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Ronneby Centrum21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Ronneby Centrum19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Ronneby Centrum19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Ronneby Centrum21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Ronneby Centrum
Willys Ronneby Centrum

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Ronneby Centrum · Kungsgatan 33 · 37230 Ronneby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 4009700024985 · Alla butiker med varan · Kvarg – pris idag

Tyck till