Primat

Danonino Jordgubb Hallon Fruktkvarg på Willys Lund Nova

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Lund Nova↗ Lund · pris ändrat 3 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Lund Nova, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ 350 m · Lund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 56 kr/kg

Lägst pris i landet

368 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg

362 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Lund Nova19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Lund Nova21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Lund Nova19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Lund Nova19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Lund Nova21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Lund Nova
Willys Lund Nova

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Lund Nova · Företagsvägen 10 · 22761 Lund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 4009700024985 · Alla butiker med varan

Tyck till