Primat

MATRIKET Laktosfri gräddfil på Lidl Gbg Redbergsplatsen, Göteborg

MATRIKET · 300 ml

Pris i butiken

Pris ändrat idag.

  1. 1 Lidl Gbg Redbergsplatsen↗ Göteborg · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Gbg Redbergsplatsen, billigast först.

  1. 1 Lidl Gbg Nordstan↗ 2,1 km · Göteborg · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l

Lägst pris i landet

212 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat idag 300 ml | 30,00 kr/l ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 30 kr/l

206 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

9 kr11 kr13 kr15 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 juli · Lidl Gbg RedbergsplatsenKampanj 9 kr · 1 okt–1 okt · Lidl Gbg Redbergsplatsen9,90 kr · 6 juli–20 juli · Lidl Gbg Redbergsplatsen13,15 kr · 21 sep–1 okt · Lidl Gbg Redbergsplatsen9 kr11 kr13 kr15 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 juli · Lidl Gbg RedbergsplatsenKampanj 9 kr · 1 okt–1 okt · Lidl Gbg Redbergsplatsen9,90 kr · 6 juli–20 juli · Lidl Gbg Redbergsplatsen13,15 kr · 21 sep–1 okt · Lidl Gbg Redbergsplatsen
Lidl Gbg Redbergsplatsenkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Gbg Redbergsplatsen · Redbergsvägen 42 · 41665 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 4056489669883 · Alla butiker med varan · Gräddfil – pris idag

Tyck till