Primat

MATRIKET Vaniljbullar

MATRIKET · 420 g

Billigast 20 kr på Lidl Åstorp · 48 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

212 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 2 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 2 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 2 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 2 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 2 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg

207 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepKampanj 20 kr · 28 sep–30 sep · Lidl Åstorp28,29 kr · 21 sep–30 sep · Lidl Åstorp20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepKampanj 20 kr · 28 sep–30 sep · Lidl Åstorp28,29 kr · 21 sep–30 sep · Lidl Åstorp
Lidl Åstorpkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 4335619115699

Tyck till