Primat

SHEBA Fjäderfä i Sås Fresh & Fine

SHEBA · 50 st

Billigast 189 kr på ICA Maxi Kristinehamn · 76 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

238 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 2500 g pris 189 kr jämförpris 76 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Ryd↗ Ryd · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 2500 g pris 213 kr jämförpris 85 kr/kg
  3. 3 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 2500 g pris 217 kr jämförpris 87 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Sannegården↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 2500 g pris 222 kr jämförpris 89 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Barkarbystaden↗ Järfälla · pris ändrat 33 veckor sedan förp. 2500 g pris 224 kr jämförpris 90 kr/kg

233 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

169 kr188 kr207 kr226 krjuliaugsepokt224 kr · 30 juni–2 sep · ICA Maxi Kristinehamn169 kr · 2 sep–29 sep · ICA Maxi Kristinehamn224 kr · 29 sep–30 sep · ICA Maxi Kristinehamn189 kr · 30 sep–3 okt · ICA Maxi Kristinehamn169 kr188 kr207 kr226 krjuliaugsepokt224 kr · 30 juni–2 sep · ICA Maxi Kristinehamn169 kr · 2 sep–29 sep · ICA Maxi Kristinehamn224 kr · 29 sep–30 sep · ICA Maxi Kristinehamn189 kr · 30 sep–3 okt · ICA Maxi Kristinehamn
ICA Maxi Kristinehamn

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 4770608260286

Tyck till