Primat

Duck WC Fresh Discs Marine Refill på Coop Kongahälla, Kungälv

DUCK · 72 ml

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Kongahälla, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ 350 m · Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st
  2. 2 Willys Kungälv Komarken↗ 300 m · Kungälv · pris ändrat 28 veckor sedan pris 60 kr jämförpris 832 kr/l

Lägst pris i landet

673 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st
  2. 2 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 17 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 2 st pris 59 kr jämförpris 29 kr/st

668 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

72 kr73 krjuliaugsepEj listad efter 27 juli · Coop KongahällaEj listad efter 3 sep · Coop KongahällaEj listad efter 29 sep · Coop Kongahälla72,95 kr · 26 juni–27 juli · Coop Kongahälla72,95 kr · 5 aug–3 sep · Coop Kongahälla72,95 kr · 15 sep–29 sep · Coop Kongahälla72 kr73 krjuliaugsepEj listad efter 27 juli · Coop KongahällaEj listad efter 3 sep · Coop KongahällaEj listad efter 29 sep · Coop Kongahälla72,95 kr · 26 juni–27 juli · Coop Kongahälla72,95 kr · 5 aug–3 sep · Coop Kongahälla72,95 kr · 15 sep–29 sep · Coop Kongahälla
Coop Kongahälla✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Kongahälla · Älvebacken 7 · 44248 Kungälv

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5000204435467 · Alla butiker med varan

Tyck till