Primat

Kleenex Näsdukar Balsam 8-pack

Kleenex · 72 st

Billigast 15 kr på ICA Kvantum Skellefteå · 1,88 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

427 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Skellefteå↗ Skellefteå · pris ändrat förra veckan förp. 8 st ordinarie 24 kr pris 15 kr jämförpris 1,88 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan förp. 8 st ordinarie 23 kr pris 20 kr jämförpris 2,50 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Markaryd↗ Markaryd · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 8 st ordinarie 23 kr pris 20 kr jämförpris 2,50 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 31 veckor sedan 2 för 42krförp. 8 st ordinarie 24 kr pris 21 kr jämförpris 2,63 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Stenhagen Uppsala↗ Uppsala · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 65krförp. 8 st ordinarie 24 kr pris 22 kr jämförpris 2,71 kr/st

422 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

15 kr18 kr21 kr24 krjuliaugsep24 kr · 27 juni–23 sep · ICA Kvantum Skellefteå15 kr · 23 sep–30 sep · ICA Kvantum Skellefteå15 kr18 kr21 kr24 krjuliaugsep24 kr · 27 juni–23 sep · ICA Kvantum Skellefteå15 kr · 23 sep–30 sep · ICA Kvantum Skellefteå
ICA Kvantum Skellefteå

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5029053002033 · Balsam (hår) – pris idag

Tyck till