Primat

Actimel Yoghurt Jordgubb 4-pack på Coop Stora Östersund

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Östersund↗ Östersund · pris ändrat förra veckan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Östersund, billigast först.

  1. 1 Willys Östersund Storsjö↗ 2,4 km · Östersund · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  2. 2 Coop City Östersund↗ 2,8 km · Östersund · pris ändrat förra veckan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 kr24 krjuliaugsep22,67 kr · 27 juni–16 sep · Coop Stora Östersund23,50 kr · 16 sep–28 sep · Coop Stora Östersund22 kr23 kr24 krjuliaugsep22,67 kr · 27 juni–16 sep · Coop Stora Östersund23,50 kr · 16 sep–28 sep · Coop Stora Östersund
Coop Stora Östersund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Östersund · Chaufförsvägen 27A · 83148 Östersund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till