Primat

Actimel Yoghurt Jordgubb 4-pack på Coop Grisbacka, Umeå

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Grisbacka↗ Umeå · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Grisbacka, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Ersboda↗ 4,4 km · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 Willys Umeå Klockarbäcken↗ 3,4 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  3. 3 Willys Umeå Syd↗ 3,5 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  4. 4 ICA Kvantum Kronoparken↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 56 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 kr24 krjuliaugsepokt22,67 kr · 29 juni–15 sep · Coop Grisbacka23,50 kr · 15 sep–2 okt · Coop Grisbacka22 kr23 kr24 krjuliaugsepokt22,67 kr · 29 juni–15 sep · Coop Grisbacka23,50 kr · 15 sep–2 okt · Coop Grisbacka
Coop Grisbacka

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Grisbacka · Tallparksvägen 2A · 90354 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till