Primat

Actimel Yoghurt Jordgubb 4-pack på Coop Stora Örnäset, Luleå

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 2 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 57 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Örnäset, billigast först.

  1. 1 Willys Luleå Hamn↗ 3,8 km · Luleå · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  2. 2 ICA Kvantum Stormarknad, Luleå↗ 2,8 km · Luleå · pris ändrat 3 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 58 kr/kg

Lägst pris i landet

683 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

677 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 krjuliaugsep22,24 kr · 25 juni–9 sep · Coop Stora Örnäset22,95 kr · 9 sep–28 sep · Coop Stora Örnäset22 kr23 krjuliaugsep22,24 kr · 25 juni–9 sep · Coop Stora Örnäset22,95 kr · 9 sep–28 sep · Coop Stora Örnäset
Coop Stora Örnäset

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Örnäset · Rödkallens Väg 1 · 97435 Luleå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till