Actimel Yoghurt Jordgubb 4-pack på Coop Stora Nolhaga Skövde
Spara som favoritVaran finns inte i butiken just nu.
Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Stora Nolhaga Skövde, billigast först.
- 1 Hemköp Skövde Rydshallen↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 2 Willys Skövde Stallsiken↗ förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
- 3 ICA Maxi Skövde↗ pris 22 kr jämförpris 56 kr/kg
Lägst pris i landet
680 butiker har varan
- 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 4 Hemköp Solna Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Nolhaga Skövde✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Nolhaga Skövde · Nolhagavägen 1 · 54938 Skövde
EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag
