Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Hemköp Göteborg Kortedala Torg

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Göteborg Kortedala Torg↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 6 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Göteborg Kortedala Torg, billigast först.

  1. 1 Willys Göteborg Gamlestaden↗ 2,7 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

18 kr20 kr22 kr24 krjuliaugsep23,61 kr · 25 juni–17 aug · Hemköp Göteborg Kortedala Torg18 kr · 17 aug–24 aug · Hemköp Göteborg Kortedala Torg23,61 kr · 24 aug–7 sep · Hemköp Göteborg Kortedala Torg23,85 kr · 7 sep–28 sep · Hemköp Göteborg Kortedala Torg18 kr20 kr22 kr24 krjuliaugsep23,61 kr · 25 juni–17 aug · Hemköp Göteborg Kortedala Torg18 kr · 17 aug–24 aug · Hemköp Göteborg Kortedala Torg23,61 kr · 24 aug–7 sep · Hemköp Göteborg Kortedala Torg23,85 kr · 7 sep–28 sep · Hemköp Göteborg Kortedala Torg
Hemköp Göteborg Kortedala Torg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Göteborg Kortedala Torg · Kortedala Torg 9 · 41510 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till