Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Hemköp Sollentuna Rotehallen

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Sollentuna Rotehallen↗ Sollentuna · pris ändrat 6 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Sollentuna Rotehallen, billigast först.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ 650 m · Sollentuna · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

681 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

675 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

18 kr19 krjuliaugsepokt18 kr · 17 aug–3 okt · Hemköp Sollentuna Rotehallen18 kr19 krjuliaugsepokt18 kr · 17 aug–3 okt · Hemköp Sollentuna Rotehallen
Hemköp Sollentuna Rotehallen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Hemköp Sollentuna Rotehallen · Rotebro Centrum · 19207 Sollentuna

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till