Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 4-p på ICA Kvantum Boden

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Boden↗ Boden · pris ändrat 3 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 57 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Boden, billigast först.

  1. 1 Willys Boden↗ 150 m · Boden · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  2. 2 Coop Stora Boden↗ 1,4 km · Boden · pris ändrat 2 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

682 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

676 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 krjuliaugsepEj listad efter 3 aug · ICA Kvantum Boden22,71 kr · 25 juni–3 aug · ICA Kvantum Boden22,71 kr · 4 aug–4 sep · ICA Kvantum Boden22,98 kr · 4 sep–28 sep · ICA Kvantum Boden22 kr23 krjuliaugsepEj listad efter 3 aug · ICA Kvantum Boden22,71 kr · 25 juni–3 aug · ICA Kvantum Boden22,71 kr · 4 aug–4 sep · ICA Kvantum Boden22,98 kr · 4 sep–28 sep · ICA Kvantum Boden
ICA Kvantum Boden✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Boden · Lulevägen 27 · 96173 Boden

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till