Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Skellefteå Solbacken

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Skellefteå Solbacken↗ Skellefteå · pris ändrat 4 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Skellefteå Solbacken, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Norrböle↗ 2,9 km · Skellefteå · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg
  2. 2 Coop City Skellefteå↗ 3,8 km · Skellefteå · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,34 kr · 29 juni–1 juli · Willys Skellefteå Solbacken19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Skellefteå Solbacken21,90 kr · 2 sep–2 okt · Willys Skellefteå Solbacken19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,34 kr · 29 juni–1 juli · Willys Skellefteå Solbacken19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Skellefteå Solbacken21,90 kr · 2 sep–2 okt · Willys Skellefteå Solbacken
Willys Skellefteå Solbacken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Skellefteå Solbacken · Varugatan 5 · 93176 Skellefteå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till