Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Sundsvall Birsta
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 veckor sedan.
- 1 Willys Sundsvall Birsta↗ pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Sundsvall Birsta, billigast först.
- 1 ICA Maxi Sundsvall↗ pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg
- 2 Coop Stora Sundsvall↗ pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg
Lägst pris i landet
683 butiker har varan
- 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 4 Hemköp Solna Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Sundsvall Birsta
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Sundsvall Birsta · Norra Förmansvägen 17 · 86341 Sundsvall
EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan
