Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Eslöv

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Eslöv↗ Eslöv · pris ändrat 4 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Eslöv, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Eslöv↗ 1,2 km · Eslöv · pris ändrat 5 dagar sedan pris 23 kr jämförpris 58 kr/kg

Lägst pris i landet

683 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

677 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 27 juni–1 juli · Willys Eslöv19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eslöv21,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Eslöv19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 27 juni–1 juli · Willys Eslöv19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eslöv21,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Eslöv
Willys Eslöv

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eslöv · Ringsjövägen 13 · 24139 Eslöv

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till