Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Botkyrka Handel, Norsborg

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Botkyrka Handel↗ Norsborg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Botkyrka Handel, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ 2,5 km · Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 Willys Huddinge Heron City↗ 3,0 km · Kungens Kurva · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Kungens Kurva↗ 3,7 km · Kungens Kurva · pris ändrat förra veckan pris 23 kr jämförpris 58 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,34 kr · 28 juni–1 juli · Willys Botkyrka Handel19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Botkyrka Handel21,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Botkyrka Handel19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,34 kr · 28 juni–1 juli · Willys Botkyrka Handel19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Botkyrka Handel21,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Botkyrka Handel
Willys Botkyrka Handel

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Botkyrka Handel · Fittjavägen 20-22 · 14553 Norsborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till