Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Kiruna Centrum

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kiruna Centrum↗ Kiruna · pris ändrat förra veckan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

680 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

674 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr22 krjuliaugsepokt21,90 kr · 22 sep–4 okt · Willys Kiruna Centrum21 kr22 krjuliaugsepokt21,90 kr · 22 sep–4 okt · Willys Kiruna Centrum
Willys Kiruna Centrum

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kiruna Centrum · Storhandelsgatan 2 · 98130 Kiruna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till