Primat

Danonino Fruktkvarg Banan & Jordgubb 2,5% 4-pack på Coop Stora Palmviken, Arvika

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Palmviken↗ Arvika · pris ändrat 3 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 58 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Palmviken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Arvika↗ 2,3 km · Arvika · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 380 g pris 20 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Styckåsen↗ 1,1 km · Arvika · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 22 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

307 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 380 g pris 20 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Arvika↗ Arvika · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 380 g pris 20 kr jämförpris 52 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg

301 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr22 krjuliaugsepokt21,29 kr · 29 juni–9 sep · Coop Stora Palmviken21,95 kr · 9 sep–2 okt · Coop Stora Palmviken21 kr22 krjuliaugsepokt21,29 kr · 29 juni–9 sep · Coop Stora Palmviken21,95 kr · 9 sep–2 okt · Coop Stora Palmviken
Coop Stora Palmviken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Palmviken · Palmviksgatan 10 · 67130 Arvika

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146408632 · Alla butiker med varan · Kvarg – pris idag

Tyck till