Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Gävle Gestrike

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Gävle Gestrike↗ Gävle · pris ändrat 4 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,48 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Gävle Gestrike, billigast först.

  1. 1 ICA Strömsbro↗ 2,8 km · Gävle · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg

Lägst pris i landet

413 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 41 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg

407 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 27 juni–2 sep · Willys Gävle Gestrike17,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Gävle Gestrike16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 27 juni–2 sep · Willys Gävle Gestrike17,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Gävle Gestrike
Willys Gävle Gestrike

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Gävle Gestrike · Lokförargatan 5 · 80322 Gävle

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413605 · Alla butiker med varan

Tyck till