Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Sundsvall Birsta
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Sundsvall Birsta↗ pris 18 kr jämförpris 4,48 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Sundsvall Birsta, billigast först.
- 1 ICA Maxi Sundsvall↗ förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
Lägst pris i landet
413 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Haninge↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 41 kr/kg
- 2 ICA Maxi Österåker↗ förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
- 3 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
- 4 ICA Kvantum Värnamo↗ förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
- 5 ICA Maxi Luleå↗ förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Sundsvall Birsta
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Sundsvall Birsta · Norra Förmansvägen 17 · 86341 Sundsvall
EAN 5410146413605 · Alla butiker med varan
