Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Uppsala Gränby

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Uppsala Gränby↗ Uppsala · pris ändrat 3 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,48 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Uppsala Gränby, billigast först.

  1. 1 Willys Uppsala Björkgatan↗ 2,2 km · Uppsala · pris ändrat 3 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,48 kr/st
  2. 2 City Gross Uppsala Gränby↗ 600 m · Uppsala · pris ändrat 2 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 4,88 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Uppsala↗ 1,2 km · Uppsala · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 400 g pris 20 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

415 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 41 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg

409 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 25 juni–2 sep · Willys Uppsala Gränby17,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Uppsala Gränby16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 25 juni–2 sep · Willys Uppsala Gränby17,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Uppsala Gränby
Willys Uppsala Gränby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Uppsala Gränby · Råbyvägen 97 · 75460 Uppsala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413605 · Alla butiker med varan

Tyck till