Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Stockholm Älvsjö

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ Älvsjö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,48 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Älvsjö, billigast först.

  1. 1 ICA Nära Älvsjö↗ 2,0 km · Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 22 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Hagsätra↗ 1,4 km · Bandhagen · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 22 kr jämförpris 56 kr/kg

Lägst pris i landet

413 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 41 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 44 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 400 g pris 18 kr jämförpris 45 kr/kg

407 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 27 juni–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö17,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Stockholm Älvsjö16 kr17 kr18 krjuliaugsep16,50 kr · 27 juni–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö17,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Stockholm Älvsjö
Willys Stockholm Älvsjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Älvsjö · Älvsjö Ängsväg 2-6 · 12530 Älvsjö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413605 · Alla butiker med varan

Tyck till