Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Stationen, Landskrona

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 42 veckor sedan.

  1. 1 ICA Stationen, Landskrona↗ Landskrona · pris ändrat 42 veckor sedan pris 37 kr jämförpris 46 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Stationen, Landskrona, billigast först.

  1. 1 Willys Landskrona Infarten↗ 1,1 km · Landskrona · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 City Gross Landskrona↗ 2,0 km · Landskrona · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,44 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

36 kr37 krjuliaugsepokt36,95 kr · 1 juli–4 okt · ICA Stationen, Landskrona36 kr37 krjuliaugsepokt36,95 kr · 1 juli–4 okt · ICA Stationen, Landskrona
ICA Stationen, Landskrona

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Stationen, Landskrona · Östervångsplan 10 · 26144 Landskrona

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till