Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Kvantum Hörby

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Hörby↗ Hörby · pris ändrat 4 veckor sedan pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Hörby, billigast först.

  1. 1 Willys Hörby Rondellen↗ 500 m · Hörby · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat idag förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

31 kr32 kr33 kr34 krjuliaugsepokt31,13 kr · 30 juni–3 sep · ICA Kvantum Hörby33,61 kr · 3 sep–3 okt · ICA Kvantum Hörby31 kr32 kr33 kr34 krjuliaugsepokt31,13 kr · 30 juni–3 sep · ICA Kvantum Hörby33,61 kr · 3 sep–3 okt · ICA Kvantum Hörby
ICA Kvantum Hörby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Hörby · Ringsjövägen 7 · 24231 Hörby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till