Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Maxi Oskarshamn
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 ICA Maxi Oskarshamn↗ pris 35 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast ICA Maxi Oskarshamn, billigast först.
- 1 Willys Oskarshamn Snickeriet↗ pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
Lägst pris i landet
741 butiker har varan
-
1
ICA Kvantum Kungsbacka↗
förp. 800 g
ordinarie 36 krpris 25 kr jämförpris 31 kr/kg -
2
ICA Maxi Kristinehamn↗
förp. 800 g
ordinarie 33 krpris 25 kr jämförpris 31 kr/kg -
3
ICA Maxi Angered↗
förp. 800 g
ordinarie 30 krpris 29 kr jämförpris 36 kr/kg -
4
ICA Maxi Karlstad↗
2 för 59krförp. 800 g
ordinarie 33 krpris 30 kr jämförpris 37 kr/kg - 5 ICA Maxi Haninge↗ förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Maxi Oskarshamn
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Maxi ICA Stormarknad Oskarshamn · Döderhultsvägen 26 · 57231 Oskarshamn
EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan
