Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Kvantum Malmborgs Caroli, Malmö

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Malmborgs Caroli↗ Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Malmborgs Caroli, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Västra Hamnen↗ 1,8 km · Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 35 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Värnhem↗ 1,1 km · Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 4,42 kr/st
  3. 3 Hemköp Malmö Triangeln↗ 1,3 km · Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

33 kr34 kr35 kr36 krjuliaugsepokt33,02 kr · 1 juli–8 sep · ICA Kvantum Malmborgs Caroli35,13 kr · 8 sep–4 okt · ICA Kvantum Malmborgs Caroli33 kr34 kr35 kr36 krjuliaugsepokt33,02 kr · 1 juli–8 sep · ICA Kvantum Malmborgs Caroli35,13 kr · 8 sep–4 okt · ICA Kvantum Malmborgs Caroli
ICA Kvantum Malmborgs Caroli

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Malmborgs Caroli · Stora Kvarngatan 59 · 21127 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till