Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Mariestad Haggården

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Mariestad Haggården↗ Mariestad · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Mariestad Haggården, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Mariestad↗ 3,2 km · Mariestad · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 34 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Coop Sydport Mariestad↗ 350 m · Mariestad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g pris 38 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Mariestad Haggården29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Mariestad Haggården32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Mariestad Haggården29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Mariestad Haggården29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Mariestad Haggården32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Mariestad Haggården
Willys Mariestad Haggården

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Mariestad Haggården · Storegårdsvägen 44 · 54235 Mariestad

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till