Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Eksjö C

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Eksjö C↗ Eksjö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Eksjö C, billigast först.

  1. 1 ICA Eksjö↗ 700 m · Eksjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 38 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Eksjö C29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eksjö C32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Eksjö C29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Eksjö C29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Eksjö C32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Eksjö C
Willys Eksjö C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eksjö C · Österlånggatan 28 · 57531 Eksjö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till