Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Sollentuna Häggvik

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sollentuna Häggvik↗ Sollentuna · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Häggvik, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Häggvik↗ 200 m · Sollentuna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 City Gross Häggvik↗ 100 m · Sollentuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,44 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsepokt30,19 kr · 1 juli–1 juli · Willys Sollentuna Häggvik29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Sollentuna Häggvik32,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Sollentuna Häggvik29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsepokt30,19 kr · 1 juli–1 juli · Willys Sollentuna Häggvik29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Sollentuna Häggvik32,90 kr · 2 sep–4 okt · Willys Sollentuna Häggvik
Willys Sollentuna Häggvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Häggvik · Bagarbyvägen 61 · 19162 Sollentuna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till