Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 12-pack på Coop Stora Finspång

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat 2 veckor sedan pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Finspång, billigast först.

  1. 1 Willys Finspång↗ 450 m · Finspång · pris ändrat 3 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
  2. 2 Coop Bergslagshallen↗ 2,9 km · Finspång · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat idag 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Gävle↗ Gävle · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 96krförp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepKampanj 46,90 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Finspång54,42 kr · 25 juni–8 sep · Coop Stora Finspång46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Stora Finspång56,50 kr · 14 sep–28 sep · Coop Stora Finspång46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepKampanj 46,90 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Finspång54,42 kr · 25 juni–8 sep · Coop Stora Finspång46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Stora Finspång56,50 kr · 14 sep–28 sep · Coop Stora Finspång
Coop Stora Finspångkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Finspång · Skäggebyvägen 27 · 61244 Finspång

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till