Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 12-pack på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ Ödåkra · pris ändrat 2 veckor sedan pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Väla Helsingborg, billigast först.

  1. 1 Willys Helsingborg Väla↗ 1,3 km · Helsingborg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

Lägst pris i landet

659 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat igår förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

653 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepKampanj 46,90 kr · 27 juni–29 juli · Coop Stora Väla Helsingborg54,42 kr · 27 juni–4 sep · Coop Stora Väla Helsingborg56,50 kr · 4 sep–8 sep · Coop Stora Väla Helsingborg46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Stora Väla Helsingborg56,50 kr · 14 sep–30 sep · Coop Stora Väla Helsingborg46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepKampanj 46,90 kr · 27 juni–29 juli · Coop Stora Väla Helsingborg54,42 kr · 27 juni–4 sep · Coop Stora Väla Helsingborg56,50 kr · 4 sep–8 sep · Coop Stora Väla Helsingborg46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Stora Väla Helsingborg56,50 kr · 14 sep–30 sep · Coop Stora Väla Helsingborg
Coop Stora Väla Helsingborgkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till