Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 12-pack på Coop Partille

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Partille↗ Partille · pris ändrat 2 veckor sedan pris 59 kr jämförpris 49 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Partille, billigast först.

  1. 1 Willys Partille C↗ 850 m · Partille · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat igår förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  5. 5 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

46 kr51 kr56 kr61 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Partille56,74 kr · 1 juli–8 sep · Coop Partille46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Partille58,95 kr · 14 sep–4 okt · Coop Partille46 kr51 kr56 kr61 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Partille56,74 kr · 1 juli–8 sep · Coop Partille46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Partille58,95 kr · 14 sep–4 okt · Coop Partille
Coop Partillekampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Partille · Portgången 3 · 43338 Partille

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till