Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 12-pack på Coop Röbäck

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Röbäck↗ Röbäck · pris ändrat 2 veckor sedan pris 58 kr jämförpris 48 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Röbäck, billigast först.

  1. 1 Willys Umeå Syd↗ 3,3 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
  2. 2 Willys Umeå Klockarbäcken↗ 4,5 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
  3. 3 Coop Grisbacka↗ 3,2 km · Umeå · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 58 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat igår förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  5. 5 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Röbäck55,79 kr · 1 juli–8 sep · Coop Röbäck46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Röbäck55,79 kr · 14 sep–15 sep · Coop Röbäck57,95 kr · 15 sep–4 okt · Coop Röbäck46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Röbäck55,79 kr · 1 juli–8 sep · Coop Röbäck46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Röbäck55,79 kr · 14 sep–15 sep · Coop Röbäck57,95 kr · 15 sep–4 okt · Coop Röbäck
Coop Röbäckkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Röbäck · Varpvägen 1 · 90440 Röbäck

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till