Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Kungsbacka Hede

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kungsbacka Hede, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Kungsbacka↗ 700 m · Kungsbacka · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Kungsbacka↗ 2,1 km · Kungsbacka · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 58 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 3 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 28 juni–29 juli · Willys Kungsbacka Hede49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Kungsbacka Hede51,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Kungsbacka Hede49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 28 juni–29 juli · Willys Kungsbacka Hede49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Kungsbacka Hede51,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Kungsbacka Hede
Willys Kungsbacka Hede

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kungsbacka Hede · Tölöleden 3 · 43495 Kungsbacka

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till