Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Motala

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Motala↗ Motala · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Motala, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Motala↗ 100 m · Motala · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 56 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 Coop Linden Motala↗ 2,4 km · Motala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 58 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  5. 5 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 30 juni–29 juli · Willys Motala49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Motala51,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Motala49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 30 juni–29 juli · Willys Motala49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Motala51,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Motala
Willys Motala

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Motala · Hökartorget 1 · 59153 Motala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till