Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Eksjö C

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Eksjö C↗ Eksjö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

Lägst pris i landet

659 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 3 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

653 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 27 juni–29 juli · Willys Eksjö C49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Eksjö C51,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Eksjö C49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 27 juni–29 juli · Willys Eksjö C49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Eksjö C51,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Eksjö C
Willys Eksjö C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Eksjö C · Österlånggatan 28 · 57531 Eksjö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till