Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Olofström
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 veckor sedan.
- 1 Willys Olofström↗ pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Olofström, billigast först.
- 1 ICA Maxi Olofström↗ förp. 1200 g pris 56 kr jämförpris 47 kr/kg
Lägst pris i landet
660 butiker har varan
-
1
ICA Skåre↗
förp. 1200 g
ordinarie 55 krpris 39 kr jämförpris 33 kr/kg -
2
ICA Maxi Växjö↗
förp. 1200 g
ordinarie 52 krpris 45 kr jämförpris 38 kr/kg -
3
ICA City Knalleland↗
2 för 95krförp. 1200 g
ordinarie 52 krpris 48 kr jämförpris 40 kr/kg -
4
ICA Maxi Nyköping↗
förp. 1200 g
ordinarie 55 krpris 48 kr jämförpris 40 kr/kg -
5
ICA Maxi Gävle↗
2 för 96krförp. 1200 g
ordinarie 55 krpris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Olofström
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Olofström · Södra Kyrkhultsvägen 3 · 29332 Olofström
EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan
