Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Stockholm Sköndal

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Sköndal↗ Sköndal · pris ändrat 3 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Sköndal, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Farsta↗ 2,2 km · Farsta · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 61 kr jämförpris 51 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat idag 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Gävle↗ Gävle · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 96krförp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 25 juni–29 juli · Willys Stockholm Sköndal49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Stockholm Sköndal51,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Stockholm Sköndal49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 25 juni–29 juli · Willys Stockholm Sköndal49,90 kr · 29 juli–2 sep · Willys Stockholm Sköndal51,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Stockholm Sköndal
Willys Stockholm Sköndal

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Sköndal · Sköndalsvägen 7 · 12866 Sköndal

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till