Primat

Hatting Croissanter 8-pack

Hatting · 8 st

Billigast 36 kr på ICA Nära Alexius Livs · 75 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

295 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Alexius Livs↗ Öckerö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 480 g pris 36 kr jämförpris 75 kr/kg
  2. 2 ICA Lindome↗ Lindome · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 480 g pris 38 kr jämförpris 79 kr/kg
  3. 3 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 480 g pris 41 kr jämförpris 85 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 480 g pris 41 kr jämförpris 85 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 480 g pris 41 kr jämförpris 85 kr/kg

290 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

35 kr36 krjuliaugsep35,91 kr · 27 juni–30 sep · ICA Nära Alexius Livs35 kr36 krjuliaugsep35,91 kr · 27 juni–30 sep · ICA Nära Alexius Livs
ICA Nära Alexius Livs

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5413056033628

Tyck till