LEGO Jays robotstridspack på Coop Stora Karlskoga
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat förra veckan.
- 1 Coop Stora Karlskoga↗ pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
Lägst pris i landet
17 butiker har varan
- 1 Coop Hunnebostrand↗ förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
- 2 Coop Stora Bergvik↗ förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
- 3 Coop Stora Kristinehamn↗ förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
- 4 Coop Stora Hammarö↗ förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
- 5 Coop Forshaga↗ förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Karlskoga
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Karlskoga · Källmossvägen 2 · 69152 Karlskoga
EAN 5702017565552 · Alla butiker med varan
