LEGO ® City Great Vehicles Ångvält
Billigast 119 kr på Coop Stora Örnäset · 704 kr/kg
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
18 butiker har varan
- 1 Coop Stora Örnäset↗ förp. 169 g pris 119 kr jämförpris 704 kr/kg
- 2 Coop Stora Boden↗ förp. 169 g pris 119 kr jämförpris 704 kr/kg
- 3 Coop Stora Storheden↗ förp. 169 g pris 119 kr jämförpris 704 kr/kg
- 4 Coop Stora Piteå↗ förp. 169 g pris 119 kr jämförpris 704 kr/kg
- 5 ICA Kvantum Sannegården↗ pris 119 kr jämförpris 119 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
Coop Stora Örnäset
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 5702017566740
