Primat

LEGO Blå monstertruck på Coop Daglivs, Stockholm

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat förra veckan pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Daglivs, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Kungsholmen↗ 700 m · Stockholm · pris ändrat 42 veckor sedan pris 199 kr jämförpris 199 kr/st
  2. 2 ICA Kungsholmstorg↗ 900 m · Stockholm · pris ändrat 38 veckor sedan pris 219 kr jämförpris 219 kr/st

Lägst pris i landet

165 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  3. 3 Coop Träkvista↗ Ekerö · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg

159 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

199 kr200 krjuliaugsepokt199 kr · 21 sep–1 okt · Coop Daglivs199 kr200 krjuliaugsepokt199 kr · 21 sep–1 okt · Coop Daglivs
Coop Daglivs

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Daglivs · Sankt Eriksgatan 34-38 · 11234 Stockholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017566757 · Alla butiker med varan

Tyck till