Primat

LEGO City Blå monstertruck 60402 på ICA Åtvidaberg

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 38 veckor sedan.

  1. 1 ICA Åtvidaberg↗ Åtvidaberg · pris ändrat 38 veckor sedan pris 209 kr jämförpris 209 kr/st

Lägst pris i landet

167 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  3. 3 Coop Träkvista↗ Ekerö · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat förra veckan förp. 328 g pris 199 kr jämförpris 607 kr/kg

161 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

209 kr210 krjuliaugsepokt209 kr · 29 juni–2 okt · ICA Åtvidaberg209 kr210 krjuliaugsepokt209 kr · 29 juni–2 okt · ICA Åtvidaberg
ICA Åtvidaberg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Åtvidaberg · Tilasvägen 2 · 59730 Åtvidaberg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017566757 · Alla butiker med varan

Tyck till