Primat

LEGO Flakbil med helikopter på Coop Stora Vinsta, Vällingby

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat igår ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Vinsta, billigast först.

  1. 1 ICA Hässelby Torg↗ 900 m · Hässelby · pris ändrat 26 veckor sedan pris 302 kr jämförpris 302 kr/st

Lägst pris i landet

231 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat igår förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  4. 4 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Halmstad↗ Halmstad · pris ändrat förra veckan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg

225 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

188 kr215 kr242 kr269 krjuliaugsepEj listad efter 6 juli · Coop Stora VinstaEj listad efter 10 aug · Coop Stora VinstaEj listad efter 11 sep · Coop Stora Vinsta269 kr · 25 juni–6 juli · Coop Stora Vinsta269 kr · 27 juli–10 aug · Coop Stora Vinsta269 kr · 28 aug–11 sep · Coop Stora Vinsta188 kr · 27 sep–28 sep · Coop Stora Vinsta188 kr215 kr242 kr269 krjuliaugsepEj listad efter 6 juli · Coop Stora VinstaEj listad efter 10 aug · Coop Stora VinstaEj listad efter 11 sep · Coop Stora Vinsta269 kr · 25 juni–6 juli · Coop Stora Vinsta269 kr · 27 juli–10 aug · Coop Stora Vinsta269 kr · 28 aug–11 sep · Coop Stora Vinsta188 kr · 27 sep–28 sep · Coop Stora Vinsta
Coop Stora Vinsta✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Vinsta · Siktgatan 11C · 16250 Vällingby

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017567402 · Alla butiker med varan

Tyck till