Primat

LEGO Räddningshelikopter på Coop Stora Piteå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 41 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Piteå↗ Piteå · pris ändrat 41 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Storheden↗ Luleå · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Sannegården↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 269 kr/st
  5. 5 ICA Hallen, Axelsberg↗ Hägersten · pris ändrat 42 veckor sedan pris 279 kr jämförpris 279 kr/st

9 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 28 juni–1 okt · Coop Stora Piteå269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 28 juni–1 okt · Coop Stora Piteå
Coop Stora Piteå

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Piteå · Hamnplan 41 · 94162 Piteå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017567488 · Alla butiker med varan

Tyck till