Primat

LEGO Häst- och ponnysläp på Coop Katrineholm

LEGO · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

53 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Märsta↗ Märsta · pris ändrat förra veckan förp. 190 g pris 269 kr jämförpris 1416 kr/kg
  2. 2 Coop Tyresö↗ Tyresö · pris ändrat idag förp. 190 g pris 269 kr jämförpris 1416 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 190 g pris 269 kr jämförpris 1416 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat förra veckan förp. 190 g pris 269 kr jämförpris 1416 kr/kg
  5. 5 Coop Linden Motala↗ Motala · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 190 g pris 269 kr jämförpris 1416 kr/kg

48 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

188 kr189 krjuliaugsepEj listad efter 21 sep · Coop Katrineholm188 kr · 24 aug–21 sep · Coop Katrineholm188 kr189 krjuliaugsepEj listad efter 21 sep · Coop Katrineholm188 kr · 24 aug–21 sep · Coop Katrineholm
Coop Katrineholm✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Coop Katrineholm · Österleden 1 · 64149 Katrineholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017568782 · Alla butiker med varan

Tyck till