Primat

LEGO Hedwig på Privet Drive 4 på Coop Östra Station, Umeå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Östra Station↗ Umeå · pris ändrat förra veckan pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Östra Station, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Tomtebo↗ 1,9 km · Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg

Lägst pris i landet

6 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tomtebo↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg
  4. 4 Coop Mariehem↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg
  5. 5 Coop Grisbacka↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 357 g pris 269 kr jämförpris 754 kr/kg

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 21 sep–2 okt · Coop Östra Station269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 21 sep–2 okt · Coop Östra Station
Coop Östra Station

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Östra Station · Storgatan 121 A · 90343 Umeå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017583082 · Alla butiker med varan

Tyck till