Primat

LEGO Vapenförrådet på Coop Sjöbo

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 34 veckor sedan.

  1. 1 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 34 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 906 kr/kg

Lägst pris i landet

140 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum BEA Livsmedel↗ Enskede · pris ändrat 41 veckor sedan pris 265 kr jämförpris 265 kr/st
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 297 g pris 269 kr jämförpris 906 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 297 g pris 269 kr jämförpris 906 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat igår förp. 297 g pris 269 kr jämförpris 906 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 297 g pris 269 kr jämförpris 906 kr/kg

134 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

159 kr196 kr233 kr270 krjuliaugsepKampanj 159 kr · 26 juni–29 juli · Coop Sjöbo269 kr · 26 juni–29 sep · Coop Sjöbo159 kr196 kr233 kr270 krjuliaugsepKampanj 159 kr · 26 juni–29 juli · Coop Sjöbo269 kr · 26 juni–29 sep · Coop Sjöbo
Coop Sjöbokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Sjöbo · Såggatan 2 · 27539 Sjöbo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017583280 · Alla butiker med varan

Tyck till